Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Wełna – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

528 100 zł3 912 m² 134,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wełna, gm. Rogoźno spokojna miejscowość w powiecie obornickim, z dogodnym dojazdem do Rogoźna, obornik i Poznania. Nr działek:   Typ działki: budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Rogowo

Rogowo(Wełna + 10 km)

635 000 zł3 538 m² 179,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka budowlana z linią brzegową, położona w otoczeniu lasów, pól uprawnych oraz rzadkiej zabudowy rekreacyjnej i jednorodzinnej. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Długa Goślina

Długa Goślina(Wełna + 13 km)

200 000 zł1 416 m² 141,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z wz pod dom wolnostojący położona przy stawie w miejscowości Długa Goślina tuż obok zabytkowego, drewnianego kościoła z XVII wieku. W drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żnin

Żnin(Wełna + 16 km)

99 000 zł613 m² 161,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach od 613m2 do 1657m2 położone w Żninie. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Kamienica(Wełna + 22 km)

339 130 zł6 166 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6166 m , położona w miejscowości Kamienica w sercu malowniczej i zielonej gminy Wągrowiec. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Żnin

Żnin(Wełna + 16 km)

612 450 zł6 805 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta biura Apartament-Nieruchomości Wiktor tel.   Na sprzedaż teren inwestycyjny w Żninie o powierzchni 6805 mkw. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej w której są.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ciężkowo

Ciężkowo(Wełna + 21 km)

160 000 zł3 743 m² 42,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam duża działka budowlana o powierzchni 3743m2 w okolicach Szubina. Z wydanymi warunkami zabudowa, z dojazdem drogą asfaltową i o nieregularnym kształcie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Maków Polnych

Boduszewo(Wełna + 20 km)

199 999 zł1 367 m² 146,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry, na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1367 m , położona w spokojnej części miejscowości Boduszewo, w gminie Murowana Goślina. Parametry działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Strzyżewo Smykowe

Strzyżewo Smykowe(Wełna + 24 km)

190 000 zł1 652 m² 115,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1652m2 Działka położona w Strzyżewie Smykowym, z dala od miejskiego zgiełku Bardzo dobra lokalizacja. Około 12 km od Gniezna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Sarbinowo

Sarbinowo(Wełna + 13 km)

299 000 zł3 332 m² 89,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 3332 m , zlokalizowana w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, w odległości około 1 km w linii prostej od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Skórki

Skórki(Wełna + 5 km)

106 700 zł1 012 m² 105,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlana w okolicach Rogowa, w miejscowości Skórki, w niedalekiej odległości od jeziora, z pieknymi widokami wokół. Jest to działka budowlana, ze slużebnością.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Wełna

Wełna,wielkopolskie

1 500 000 zł149 700 m² 10,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna i ciekawa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 14,97 ha w pięknie położonej miejscowości Wełna, 35 km od Poznania na trasie w kierunku Piły.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij